Erken boşalma. Sebepler ve Semptomlar. Erken boşalma nasıl tedavi edilir. Dapoxetin incelemesi ve bilgileri. Yaygın tavsiye çevrimiçi.

Erken boşalma, en sık rastlanan erkek cinsiyete bağlı rahatsızlıklardan biri hakkında düşünülmektedir. Erken boşalma, en tipik boşalma sorunlarından biridir. Erkeğin cinsel ilişkiler boyunca derhal orgazm olduğu yer. Sorunun aslında bir erkek arkadaşı eşinden önce orgazm olmuşsa doruğa ulaşması durumunda meydana geldiği iddia ediliyor. Doktorlar, erkeklerin yaklaşık yüzde 25'inin sonunda yaşamları boyunca erken boşalma yaşadığını tahmin etmektedir. Erkekler cinsiyetle ilgili çeşitli sıkıntılarla karşı karşıya kalsalar da, erken boşalma çoğu zaman zihin durumunu tamamen mahvedebilecek bir olma eğilimindedir. Erken boşalma için hem zihinsel hem de organik faktörler vardır. Hem bir erkek hem de onun arkadaşı orgazm olması için gereken süreyi önemsemiyorsa, bundan sonra gerçekten önemli değil. Uzun süre kalıcı bir ortaklıkta kalırsanız, çift tedavisi yaptırmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kendini beğenme de, erkeklerin, doruğa ertelemek için hayati önem taşıyan stimülasyon derecelerini düzenlemelerini keşfetmelerine yardımcı olabilir. Erken boşalma şüphesiz erkeklerin cinsiyete bağlı etkinlikleriyle ilgili en büyük şikayetidir. Farklı zihinsel ve fiziksel unsurlar, ani bir tecrübe erken boşalma için bir erkek yaratabilir. Antidepresanlar veya dikkatli serotonin geri alım önlemeleri, klinik depresyon ile başa çıkmak için yapılır, ancak aynı şekilde ejakülasyonu erteler. Dapoxetin erken boşalma ile tanımlanan tüm erkekler için ideal değildir. Örnek olarak, kalp, böbrek ve ayrıca karaciğer sorunları olan bazı erkekler için önerilmemektedir. Ek olarak, çeşitli diğer antidepresanlar gibi çeşitli başka ilaçlarla da bağlanabilir. Yine de bu ilaçların da mide bulantısı veya kusma ve ayrıca uyku hali gibi olumsuz etkileri vardır. Aynı şekilde sevişme gereksiniminiz üzerine nemli bir örtü atabilirler. boşalma, sıvının, boşalmanın veya orgazmın penisin tamamlanmasından çıkarılmasında kullanılan terimdir. boşalma, orgazm ile uyumlu penisin spermin lansmanıdır. Kontrolünden çok daha kolay hissettiğini, kontrol edilmesinin yanı sıra anlaşılması daha kolay hale getirdiğini öğrendi. Erken boşalma, bir erkeğin cinsiyetle ilgili uyarılmanın başlamasından hemen sonra veya eşinin istediğinden daha hızlı bir şekilde sperm atması sorunudur. Erken boşalma, kısa süreli klinik depresyon, stres ve anksiyete veya bir ortaklık, cinsiyete bağlı etkinlik veya cinsiyetle ilgili konuların arka planı ile ilgili stres ve endişe ile tetiklenebilir.

Cinsiyete başlamasından boşalmaya kadar geçen an bir kişiden diğerine farklılık gösterir. Bu moment süresine boşalma gecikmesi denir. Bir erkek için sorun ne olabilir, ilave olarak görev yapabilir. Klinik bir bakış açısından, ejakülatör bozukluk sıklıkla sinirle ilgili bir endişe olarak değerlendirilmektedir. Bu gibi durumlarda, rezonans oluşturan sayısız araç kullanılarak penis hassasiyet seviyesi değerlendirilebilir. Her iki yoldaşın da etkili bir çözüm yolunda bir grup olarak etkileşime girmesi durumunda sorunu çözmek en etkili yoldur. Erkek bir ortaklıkta kalırsa, yardımına ve onun yoldaşının anlayışına ihtiyaç duyar. Aynı şekilde, kadın arkadaşı, cinsiyete ilişkin kapasitelerini tanımlamak ve aynı zamanda genital bölgelerinin boyutunun veya çerçevesinin erkeğin erken boşalma faktörünün bir parçası haline gelmesi ihtimalinden kurtulmak için bir jinekolog tarafından bakılmalıdır. Erken boşalma için en tipik uygulanabilir terapi davranış tedavisi, koçluk, topikal anestezikler ve ayrıca diş ilaçlarından oluşabilir. Davranışsal yöntemlerin yanı sıra tedaviye ek olarak bu yöntemlerin bir karışımı da önerilmektedir. Bir erkeğin, cinsel olarak enerjik olacağı düşünüldüğünde, sürekli bilgili erken boşalmalara sahip olması, her zamanki gibi, ancak daha az olağandır.

Erken boşalma, bir erkek boşalma üzerinde kontrole sahip olmadığında gerçekleşir ve bunun sonucu olarak, arkadaşının yanı sıra cinsel olarak memnun kalmaz. Erken boşalma, çoğu durumda, klinik depresyonla sonuçlanabilir. Her ne kadar spesifik sebep tanımlanmasa da, erken boşalma fiziksel, zihinsel ya da psikolojik sorunlara dayanabilir. Dapoxetin veya Priligy, bazı anahtar türleriyle ve ikinci erken boşalma işlemleriyle başa çıkmak için birçok ülkede kullanılmaktadır. Diğer yandan, eşlik eden kişi, seks boyunca süratle olduğu kadar sık ​​sık da mutsuz ve sıkıntılı oluyor. Erkeklerden ve onun yoldaşlarından önemli miktarda sıkıntı genellikle bu belaya eşlik eder. boşalma, sürekli veya neredeyse sürekli olarak, cinsiyete bağlı sızma işleminden önce veya gerçekte bir sızma süresi içinde gerçekleşmeden önce gerçekleşir. Her seferinde veya hemen hemen her seferinde sızıntı gerçekleştiğinde boşalmayı erteleme yeteneği yoktur. Duygusal belirti ve bulgular fiziksel boşalma olaylarına ek olarak gelir. Kegel egzersiz programı dayanıklılığın oluşturulmasına yardımcı olabilir ve ayrıca erkeklerde erken boşalmayı aktive eden koşulları en aza indirir. Erkekler için Kegel egzersiz programı, mesanenin yanı sıra sindirim sistemini sürdüren ve cinsiyetle ilgili özelliği etkileyen pelvik taban kas kütlesini de artırabilir. L-Arginin, Damiana ve Ginseng gibi çok sayıda doğal bitki, cinsiyete bağlı dayanıklılığı arttırmak, erektil kan dolaşımını arttırmak ve ayrıca erkek cinsiyetiyle ilgili özelliklerin bazı yönlerini geliştirmek için çok sayıda araştırma almıştır. Erken boşalma egzersizleri erken boşalma yaşayan erkeklere yardım sağlayabilir. Onlar risksiz, kendi evinizin kişisel gizliliği içinde gerçekleştirilebilir. Erken boşalma, genç ergen çocuklar arasında oldukça yaygın bir sorundur. Yine de yaşlandıkça, erken boşalma yok olur. Erken boşalmanın yok olması mümkündür, ancak bunun için bir çözüm bulmalısınız.

Erken boşalma. Erken boşalma nasıl tedavi edilir. Dapoxetin incelemesi ve çevrimiçi bilgi.Bir çok erkek rahatsızlık duymadan seks yapmaktan zevk almayı ve erken boşalmayı hayal kırıklığına uğratmayı tatmin eder. Fakat aynı zamanda birkaç erkek için bu, pozitif kendi imajlarına ve kendi imajlarına ek olarak, cinsel yaşamlarının en üst kalitesini etkileyen kalıcı bir endişedir. Erken boşalma, endişe, kaygı, bağlantı sorunları veya performansla ilgili stres ve kaygı gibi zihinsel değişkenler tarafından sağlanabilir. Aynı şekilde diyabetik sorunlar, hipertansiyon, tiroid sorunları veya prostat hastalığı gibi fiziksel nedenlerden dolayı olabilir.

Dapoxetin, dikkatli bir serotonin geri alım önlemedir. Dapoxetin veya Priligy vücudun erken orgazm olma eğilimini arttırır, bu sayede yatakta daha uzun süre dayanabilirsiniz. Orgazm olması için gereken zamanı artırmak için erkekler tarafından alınan bir tablettir. Common Priligy, akılda serotonin derecelerini yükselterek boşalma yaratan zincirleme reaksiyonu tutar. Dapoxetin, sadece 2 dakikadan daha az infiltrasyona doruğa ulaşan çocuklar için önerilir. Kardiyovasküler hastalıkları olanlar, solmaya meyilli olanlar veya özel ilaçlar alan kişiler tarafından alınmamalıdır. Priligy, Dapoxetin adı verilen bir maddeden oluşan diş tabletidir. Bu, serotoninin görevini sinirlerin belirli bir bileşeninde yükselterek işlev görür ve bu, bireyin daha sonra orgazm olmasını çok daha kolaylaştırır.

Erken boşalma, farklı faktörler nedeniyle meydana gelebilir, bunun yanı sıra, bunlar duygusal, fiziksel veya yaşam tarzı unsurlarına ya da birçok durumda bunların hepsinin bir karışımı olarak sınıflandırılabilir. Önemli duygusal nedenler kaygı, belirsizlik, pişmanlık kadar pişmanlıktır. stres ve kaygı. Cinsel olarak vasıfsız olan erkek, zihinsel olarak tetiklenen erken boşalmalara karşı çok daha savunmasızdır, bununla birlikte, cinsel olarak kesin olarak ortaya çıktıkça daha da artması muhtemeldir. Azaltılmış Serotonin, yüksek dereceli Histamin, Adrenalin ve Dopamin tetikleyicisinin hızlı bir şekilde başlatılması, kontrol edilmemiş neşelenmeye neden olur. Erken boşalmanın nedenleri aslında çoğu zaman sadece duygusal olduğu ve aynı zamanda ilk seksle ilgili deneyimdeki duygu ve endişe ile ilgili yakın olduğu düşünülmektedir.

Erken boşalma tedavisi için kullanılan Ayurveda solüsyonları, Ashwaganda, Bala ve Vidari'nin doğal şifalı bitkileri birbirleriyle eşdeğer bileşenlerde harmanlayıp, ılık sütün içine bir doz ilave eder ve tüketir. Erken boşalma ile başa çıkmada yardımcı olan birkaç diğer önemli ayurveda doğal şifalı bitki Speman tablet bilgisayarları, Kuşkonmaz, Jatiphala, Sarımsak ve Drumsticks'ten oluşur.

Her ne kadar profilaktik ana kullanım hastalıklara karşı olduğu kadar istenmeyen annelikten korunmak olsa da, bazı çocuklar hassasiyet seviyelerini düşürdüğünü düşünüyor. Erken boşalma profilaktik, içinde hassasiyeti giderici bir ilaçla kaplanmış normal bir profilaktiktir. Bu servis, penisinizi kesinlikle hissetmesini engelleyecek enerjik bir bileşen olan benzokain'den yapılan bir sıvıdır.

Çok erken boşalma probleminin tedavisi karmaşık olmalı. Bu konuyu ele almanın en önemli noktalarından biri durumun kaynağını tespit etmektir. Bir erkeğin, ideal olarak işbirliği yaparak, birkaç uzmanla tanımlanması gerekir. Tam burada bir uzman muayenesini, hormon durumunun değerlendirilmesini ve ayrıca ürogenital bir enfeksiyon varsa, prostat bezinde kalıcı enflamatuar prosedürün olması muhtemeldir. Prostatik sıvı, boşalma boyunca kas sıkılaştırmalarının yardımı ile dışarı atılır ve ayrıca spermi yapmak için çeşitli diğer sıvılarla harmanlanır. Bu prostatik sıvı, spermi üretken kılmaya yardımcı olan birkaç yönü içerir. Dapoxetin, erken boşalma tedavisi için izin verilen ve gerçekten güvenilir olan sadece diş farmakolojik temsilcisidir. Priligy enerjik bir bileşeni olan Dapoxetin'e sahiptir. Dapoxetin, erken boşalma ile başa çıkmak için kullanılır. Sürekli günlük kullanım için Priligy planlanmamıştır. Terapiden önce, iktidarsızlıktan oluşan, cinsiyetle ilgili çeşitli rahatsızlıklara sahip olan konular, tıp uzmanları tarafından titizlikle incelenmelidir. Priligy tam seks beklendiği zaman alınmalıdır. Altta yatan semptomları ve klinik depresyon belirtileri olan çocuk, tanı konmamış depresif sorunları gidermek için Priligy ile tedaviden önce değerlendirilmelidir. Dapoxetin, erken boşalma klinik uygulamasında yepyeni bir alternatiftir.

 

Main page --- sitemap